Святлодыёдныя рабочыя фары 3-цалевыя 48 Вт квадратныя святлодыёдныя лямпы далёкага і блізкага святла з бурштынавымі дзённымі ходавымі фарамі
Пра гэты прадмет
【Ідэальны прамень】Абсталяваны аптычнай выпуклай лінзай высокай выразнасці, ён эфектыўна памяншае рассеянае святло і адлюстраванае святло і канцэнтруе светлавы паток на больш аддаленую вобласць; максімальная адлегласць асвятлення складае 500 метраў, што забяспечвае больш далёкае і выразнае поле зроку для кіравання ўначы, павышаючы бяспеку кіравання.
【Яркая прадукцыйнасць】Гэтая рабочая фара далёкага і блізкага святла мае 4 высокаінтэнсіўныя святлодыёдныя чыпы магутнасцю 12 Вт на штуку. Вельмі лёгкая і трывалая канструкцыя фар.
【Прэміяльная якасць】Статут воданепранікальнасці IP67, корпус з літога алюмініевага сплаву, воданепранікальны, пыланепранікальны, устойлівы да іржаўлення і ўдараў, выдатная прадукцыйнасць. Хуткаахаладжальныя сплаўныя радыятары могуць эфектыўна падоўжыць тэрмін службы ліхтара да больш чым 50 000 гадоў.
【Рэгуляванае мацаванне】Кутал мацавання свяцільні рэгулюецца на 180°, вы можаце адрэгуляваць яго ў любы час для дасягнення найлепшага асвятляльнага эфекту.
【Выдатная прадукцыйнасць】Воданепранікальнасць і пыланепранікальнасць IP67. Цалкам алюмініевы профіль і старанна прадуманая канструкцыя радыятара дапамагаюць дасягнуць высокаэфектыўнага рассейвання цяпла.
【Шырокае прымяненне】Можа шырока выкарыстоўвацца ў якасці дапаможных ліхтароў, такіх як святлодыёдныя фары дальняга дзеяння, святлодыёдныя супрацьтуманныя фары, пазадарожныя фары для матацыклаў, ровараў, пазадарожнікаў, квадроцыклаў, грузавікоў, джыпаў, лодак, трактароў, аўтапагрузчыкаў і г.д.

прадукты Параметр
| Назва прадукту | 3-цалевы святлодыёдны ліхтарык для падсветкі |
| Колер | Белы або жоўты (з бурштынавымі дзённымі ходавымі агнямі) |
| Матэрыял | Алюміній з ЧПУКорпус з сплаву |
| Тып крыніцы святла | Святлодыёдны |
| Магутнасць | 48 Вт |
| Люмены | 4800 лм |
| Вага прадмета | 2,55 кг/камплект |
| Стыль | Пазадарожны святлодыёдны ліхтар-пад |
| Напружанне | 12-24 вольт (пастаянны ток) |
| Мантажны матэрыял | 304 нержавеючая сталь |
| Сіла току | 4А |
| Вытворца | КОЛЕР |
| Мадэль | LT-FX40T |
| Памеры ўпакоўкі | 28 х 20 х 11 см |
| Пазіцыя | Пярэдні бампер, дах аўтамабіля, пярэдняя стойка |
| Дыяпазон рабочых тэмператур | -60°C~80°С |
| Кут прамяня | Далёкае блізкае святло |
| Абарона ад пранікнення | Воданепранікальнасць IP68 |
| Паходжанне | Гуандун, Кітай |
| Гарантыя вытворцы | 1 год |

