Podanna LED 5.5'' le Soilse Tiomána Lasmuigh den Bhóthar 120W le Spota Tuile DRL
Maidir leis an mír seo
【Gile deiridh, Rugadh le haghaidh lasmuigh den bhóthar】Podanna faoi stiúir 5.5 orlach le sceallóga LED Luminus (30W/PCS * 4), astaíonn léas solais teaglama tuile spota nádúrtha dian le haschur 10000 lumens, a chuireann tonna solais le hoíche dhorcha.
【Roghanna ilmhód】Tá 4 mhodh soilsithe il ag soilse easbhóthair: ①príomhsholas bán, ②feidhm DRL buí, ③feidhm DRL bán, ④príomhsholas buí agus na clúdaigh bhuí á n-úsáid. Feabhsaíonn soilse buí an tsábháilteacht i ndrochaimsir agus i gceo.
【Suiteáil éasca】Tá dearadh breiseán agus súgartha ag na pods LED. Áirítear sa phacáiste: 2* pod LED, 2* chlúdach buí, 2* chlúdach dubh, 1* úim sreinge, 1* Lámhleabhar úsáideora, agus gabhálais riachtanacha eile. Tá barraí solais pod LED LITU iontach le húsáid mar shoilse easbhóthair, soilse pod, soilse díoga agus soilse tiomána. Foirfe do thrucailí Jeep Wrangler, gluaisrothar, SUV, ATV, TUV agus easbhóthair.
【IP68 Uiscedhíonach】Ag baint úsáide as tithíocht alúmanaim réitigh bás-uiscedhíonach uasghrádaithe agus teicneolaíocht séalaithe chun cinn, tá feidhmíocht uiscedhíonach den scoth ag soilse tiomána LITU de ghrád IP68. Tar éis tástálacha gairmiúla iomadúla, tá feidhmíocht eisceachtúil uiscedhíonach agus turraingdhíonach aige.
【Fuarú Éifeachtach den Scoth】Le doirteal teasa tithíochta alúmanaim iomlán tiubhaithe a uasmhéadaíonn an achar dromchla le haghaidh fuaraithe éifeachtúil. Ní hamháin go bhfeabhsaíonn sé seo feidhmíocht ach síneann sé an saolré suas le breis agus 50,000 uair an chloig.
【Tacaíocht LITU】 Ag LITU, táimid paiseanta faoi shoilsiú gluaisteán agus tiomanta do tháirgí den chaighdeán is airde a sholáthar. Seasann muid lenár dtáirgí le ráthaíocht seirbhíse 1 bhliain agus freagraímid ar líne laistigh de 12 uair an chloig. Nuair a roghnaíonn tú LITU, is féidir leat a bheith muiníneach go bhfuil tú ag fáil an chuid is fearr i gcáilíocht agus i seirbhís do chustaiméirí araon.

táirgí Paraiméadar
| Ainm an Táirge | Solas pod faoi stiúir 5.5 orlach |
| Dath | Bán (le DRL bán agus buí) |
| Ábhar | Tithíocht Cóimhiotal Alúmanaim |
| Cineál Foinse Solais | LED |
| Vatáiste | 120W |
| Lumens | 10,000lm |
| Meáchan Míre | 4.2 kg/tacar |
| Stíl | Solas pod faoi stiúir lasmuigh den bhóthar |
| Voltas | 12-24 Volta (DC) |
| Ábhar Gléasta | Alúmanam |
| Aimpéarachas | 10A |
| Monaróir | DATH |
| Samhail | LT-FX40R |
| Toisí an Phacáiste | 48 x 24.5 x 17.5 cm |
| Seasamh | Tuairteoir tosaigh, Díon gluaisteáin, Colún A |
| Raon teochta oibriúcháin | -60°C~80°C |
| Uillinn Bhíoma | Bhíoma teaglama |
| Cosaint Iontrála | IP68 uiscedhíonach |
| Bunús | Guangdong, an tSín |
| Barántas an Mhonaróra | 1 Bhliain |






