Barra Solais LED 2 phíosa 20W 6 orlach Podanna Tuile LED Lasmuigh den Bhóthar Solas Ceo Uiscedhíonach do Bhád SUV ATV 4WD Gluaisteán Trucail
Maidir leis an mír seo
【BEAGA ACH CUMHACHTACH】 Soilse iontacha thar a bheith geal i bpacáiste beag. Ag baint úsáide as sceallóga CREE LED ard-déine 10W, seachadann Podanna LED comhcheangailte 3 orlach Gile 20W (2 phíosa * 10W) agus 2,000 Lumens. Gearrann soilse tríd an deannach agus an ceo cosúil le scian ionas gur féidir leat gach rud a fheiceáil go soiléir am ar bith, agus coinníonn sé sábháilte thú ar an mbóthar agus lasmuigh de.
【TEICNEOLAÍOCHT LED】 Le lionsa uathúil le dearadh dromchla athraonta optúil is fearr agus struchtúr dáilte solais sofaisticiúil, astaíonn na soilse pod LED seo bhíoma thar a bheith geal agus uilethreoch. Oiriúnach le haghaidh soilsiú limistéir agus radhairc, soláthraíonn siad scaipeadh solais dea-dáilte gan a bheith ró-neamhlonrach do na súile.
【STRUCHTÚR SOLID】Déan tástáil dhian orthu chun friotaíocht eisceachtúil in aghaidh na n-eilimintí a chinntiú agus seirbhís iontaofa a sholáthar beag beann ar na dálaí aimsire. Ligeann lúibíní gléasta cruach dhosmálta inchoigeartaithe duit an uillinn is fearr is féidir a theastaíonn uait a bhaint amach, agus uasmhéadaíonn doirteal teasa cóimhiotal alúmanaim an achar dromchla le haghaidh fuaraithe is fearr. Saolré os cionn 50,000 uair an chloig.
【DEARADH DLÚTH】Ní féidir ach Lampa Pod LED Mini 3" a chur beagnach in áit ar bith, beag ach go leor chun an solas atá ag teastáil a rith chun infheictheacht foirfe a thabhairt duit. Ag luí le beagnach gach feithicil 9-30v agus feidhmchláir eile, foirfe mar shoilse ceo, soilse tiomána, soilse cúnta, soilse ruaig, soilse easbhóthair, soilse díog, soilse radhairc, soilse deannaigh, soilse lae, etc.
【PACÁISTE & BARÁNTA】2* Pod LED 3 orlach, Lúibíní Gléasta Inchoigeartaithe Cruach Dhosmálta agus Tacar Scriúnna (NÁ tagann úim sreangaithe leo). Bí cinnte de ráthaíocht Dearbhaithe Cáilíochta 1 Bhliain LITU, agus tacaíocht á fáil againn ónár bhfoireann tacaíochta ar líne 24 uair an chloig atá réidh le cabhrú le haon fhiosrúcháin nó cúnamh a d'fhéadfadh a bheith uait.

táirgí Paraiméadar
| Ainm an Táirge | Solas pod beag faoi stiúir 3 orlach |
| Dath | Bán nó buí |
| Ábhar | AlúmanamTithíocht Cóimhiotail |
| Cineál Foinse Solais | LED |
| Vatáiste | 20W |
| Lumens | 2000lm |
| Meáchan Míre | 0.6 kg/tacar |
| Stíl | Solas pod faoi stiúir lasmuigh den bhóthar |
| Voltas | 9-36 Volta (DC) |
| Ábhar Gléasta | 304 cruach dhosmálta |
| Aimpéarachas | 1.6A |
| Monaróir | DATH |
| Samhail | LT-1905-2 |
| Toisí an Phacáiste | 10 x 10 x 10 cm in aghaidh an phíosa |
| Seasamh | Tuairteoir tosaigh, Díon gluaisteáin, Colún A, Lampa ceo, Lampa taobh |
| Raon teochta oibriúcháin | -60°C~80°C |
| Uillinn Bhíoma | Bhíoma teaglama |
| Cosaint Iontrála | IP68 uiscedhíonach |
| Bunús | Guangdong, an tSín |
| Barántas an Mhonaróra | 1 Bhliain |


