Barra Solais LED Barra Solais Dúbailte Sraithe le Tacar Úim Sreangaithe Nascóir DT Solas Oibre Comhcheangailte Bhíoma Tuilte agus Spota do Thrucail, Gluaisteáin, ATV, UTV, Bád
CUR SÍOS AR THÁIRGÍ
【GHEAL COMHCHEANGAILTE AN-GEAL】Bain sult as gile gan sárú lenár soilsiú easbhóthair chun cinn, ina bhfuil sceallóga LED préimhe agus córas optúil den scoth. Deartha chun léas níos gile, níos leithne agus níos faide a sholáthar le soilsiú réidh. Slán le criosanna dorcha agus fáinní ildaite le haghaidh taithí tiomána níos compordaí agus níos sábháilte.
【FEIDHMÍOCHT NÍOS FEARR】 Tógtha le cruinneas, tá struchtúr atá deartha sna Stáit Aontaithe agus uiscedhíonacht IP68 ag ár soilse, in éineacht le hanálaithe grád eitlíochta agus scriúnna cruach dhosmálta 316. Cinntíonn siad seo friotaíocht eisceachtúil in aghaidh uisce, deannaigh agus creimeadh, rud a fhágann go bhfuil siad iontaofa sna dálaí is déine.
【DÍOLTADH TEASA ÉIFEACHTACH】Feistithe le 13 lucht leanúna fuaraithe ardfheidhmíochta agus tithíocht alúmanaim 6063 de dhearadh tonnach, seachadann ár soilse dhá oiread an achar dromchla diomailt teasa. Cinntíonn an córas fuaraithe den scoth seo fad saoil agus feidhmíocht chomhsheasmhach fiú le linn úsáide fada.
【AN-MHARBHANACH】Lionsa ardchaighdeáin atá 300 uair níos láidre ná gloine chaighdeánach, chomh maith le sciath UV-dhíonach. Tagann cosaint teochta, voltais agus reatha ionsuite leis an PCBA cobhsaí, rud a ráthaíonn saolré os cionn 50,000 uair an chloig.
【CÁ HÁIT LE GHLEASÚ】Suiteáil ár mbarraí solais go héasca ar chodanna éagsúla de do fheithicil: tuairteoir tosaigh, barra tarbh, oscailt íochtarach an tuairteora, gríl, cochall, raca díon, nó tuairteoir céime cúil.


táirgí Paraiméadar
| Ainm an Táirge | Barra Solais LED Dúbailte Sraith |
| Dath | Buí/Bán |
| Ábhar | AlúmanamTithíocht Cóimhiotail |
| Cineál Foinse Solais | LED |
| Vatáiste | 100W/200W/300W/400W/500W |
| Lumens | 10,000LM/20,000LM/30,000LM/40,000LM/50,000LM |
| Meáchan Míre | 1.35 kg/píosa, 2.35 kg/píosa, 3.1 kg/píosa, 3.9 kg/píosa, 5.05 kg/píosa, |
| Stíl | As-bóthar Barra Solais LED |
| Voltas | 12-24Volta (DC) |
| Ábhar Gléasta | Alúmanam |
| Aimpéarachas | 8.4A/ 16.7A/ 25A/ 33.4A/ 41.7A |
| Monaróir | DATH |
| Samhail | |
| Toisí an Phacáiste | 40x11x10cm/66x11x10cm/91.5x11x10cm/121x11x10cm/145x11x10cm |
| Seasamh | Tuairteoir tosaigh, Díon gluaisteáin, Colún A |
| Raon teochta oibriúcháin | -60°C~80°C |
| Uillinn Bhíoma | Bhíoma teaglama |
| Cosaint Iontrála | IP68 uiscedhíonach |
| Bunús | Guangdong, an tSín |
| Barántas an Mhonaróra | 1 Bhliain |





