Soilse Lasmuigh den Bhóthar 7 n-Orlach 170W Dearg DRL 11000LM Soilse Tiomána Babhta LED Lasmuigh den Bhóthar
CUR SÍOS AR THÁIRGÍ
[Frithchaiteoir 360 Pro]
Léasair spota, tá 18 ríomhaire frithchaiteoirí spota 8 gcéim agus 1 ríomhaire frithchaiteoirí léasair 26 céim i ngach solas tiomána babhta, rud a uasmhéadaíonn infheictheacht tiomána oíche agus a ráthaíonn sábháilteacht tiomána a mhéid is féidir.
[ BUAIL AON AIMSIR ]
Tithíocht chóimhiotal alúmanaim teilgthe bás-shaothair throm agus lionsa ríomhaire, le feadán análaithe atá deartha go speisialta, faoi ghrád uiscedhíonach IP68, uasmhéadaíonn sé friotaíocht uiscedhíonach, deannaigh, meirge agus creimeadh an bharra solais faoi stiúir, ionas gur féidir leis oibriú in aimsir cheoach, sneachta, báistí srl. ar feadh níos mó ná 50,000 uair an chloig.
[Sliseanna LED Feithicleach]
Soilse babhta lasmuigh den bhóthar faoi stiúir 7 n-orlach le sliseanna faoi stiúir thar a bheith geal allmhairithe: Sliseanna faoi stiúir OSRAM P8, 11000 lumens, bhíoma bán 6000K, agus an fad soilsithe suas le 1000M nó níos mó, rud a thugann an éifeacht soilsithe is críochnúla duit. Solas léasair faoi stiúir agus solas reatha lae, is féidir leat aistriú idir na modhanna soilsithe go léir. Tá cumhacht láidir treáite ag an bhfad soilsithe atá ag an bhíoma léasair, agus tá sé sábháilte tiomáint ag luas ard sa dorchadas.
[SUITEÁIL ÉASCA]
Le lúibíní gléasta cruach dhosmálta inchoigeartaithe, rud a fhágann go bhfuil solas oibre faoi stiúir éasca agus solúbtha le suiteáil ar an gcuid is mó de mhúnlaí díon gluaisteán, gríl tosaigh, tuairteoir tosaigh nó áit ar bith is féidir a shuiteáil.
[FEIDHMEÁN LEATHAN]
Foirfe do fheithiclí DC 9-32V agus trealamh eile, oiriúnach go háirithe do ghluaisteáin lasmuigh den bhóthar, tarracóirí, trucailí, piocadh suas, 4x4, ATV, UTV, SUV, báid, longa, gluaisrothair, mianadóireacht, garraíodóireacht, tromshaothair agus go leor eile.



táirgí Paraiméadar
| Ainm an Táirge | Solas solais faoi stiúir geal 7 n-orlach ar airde |
| Dath | Buí/Bán (le DRL dearg) |
| Ábhar | Tithíocht Cóimhiotal Alúmanaim |
| Cineál Foinse Solais | LED |
| Vatáiste | 170W |
| Lumens | 11,000lm |
| Meáchan Míre | 5.6 kg/tacar |
| Stíl | Solas tiomána lasmuigh den bhóthar |
| Voltas | 12-24 Volta (DC) |
| Cineál Gléasta | Gléas Lúibín |
| Aimpéarachas | 14A |
| Monaróir | DATH |
| Samhail | LT-GR70pro |
| Toisí an Phacáiste | 47 x 27 x 16 cm |
| Seasamh | Tuairteoir Tosaigh |
| Raon teochta oibriúcháin | -60°C~80°C |
| Uillinn Bhíoma | Bhíoma spota |
| Cosaint Iontrála | IP68 uiscedhíonach |
| Bunús | Guangdong, an tSín |
| Barántas an Mhonaróra | 1 Bhliain |







