របារអំពូល LED ពីរជួរ IP68 មិនជ្រាបទឹកបិទផ្លូវ របារពន្លឺសម្រាប់រថយន្ត Ford Tacoma Jeep Wrangler
ការពិពណ៌នាផលិតផល
[គួរឱ្យទុកចិត្ត HYPER BRIGHT]
ប្រើប្រាស់បន្ទះសៀគ្វីដឹកនាំ Osram P8/5W កំពូល ថាមពលអតិបរមានៃចង្កៀងតែមួយរហូតដល់ 500w។ លក្ខណៈពិសេសដែលអាចជឿទុកចិត្តបានកម្រិតពន្លឺខ្លាំង, ពន្លឺខ្លាំង, មានស្ថិរភាព។ ធ្វើអោយប្រសើរឡើងនូវសុវត្ថិភាពនៃការបើកបរជាមួយនឹងផ្ទៃដែលមើលឃើញកាន់តែច្បាស់ ធំទូលាយ និងបន្ថែមទៀត។ អាយុកាលបន្តលើសពី 50,000 ម៉ោង។
[ការរចនាប្រភពពន្លឺដោយប្រយោល]
ប្រើប្រាស់បច្ចេកវិទ្យាអុបទិកកម្រិតខ្ពស់ជាមួយនឹងរចនាសម្ព័ន្ធប្រភពពន្លឺដោយប្រយោលពិសេស ដើម្បីកាត់បន្ថយយ៉ាងខ្លាំងនូវបាតុភូតពន្លឺដែលបង្កឡើងដោយពន្លឺផ្ទាល់របស់អង្កាំចង្កៀង។ ពន្លឺដែលបញ្ចេញដោយ LED អាចត្រូវបានបំភាយទាំងស្រុង ឬយ៉ាងសំខាន់ទាំងអស់នៅលើកញ្ចក់ឆ្លុះ បន្ទាប់មកឆ្លុះបញ្ចាំងតាមផ្លូវដែលបានរចនា និងគម្រោងទៅកាន់តំបន់ជាក់លាក់មួយ។ សម្រេចបាននូវអត្រាប្រើប្រាស់ពន្លឺខ្ពស់ និងប្រសិទ្ធិភាពពន្លឺ។
[ការរួមផ្សំនៃទឹកជំនន់ចំណុចល្អឥតខ្ចោះ]
រួមបញ្ចូលគ្នានូវពន្លឺភ្លឺច្បាស់នៅកណ្តាល និងពន្លឺលិចនៅសងខាង។ យកអ្នកទាំងពីរភ្លើងស្តុបអាំងតង់ស៊ីតេខ្ពស់សម្រាប់ចម្ងាយឆ្ងាយ និងពន្លឺទឹកជំនន់ភ្លឺនៅចម្ងាយកាន់តែទូលំទូលាយ។ ជម្រះភាពងងឹតទាំងអស់ទៅមុខ និងនៅផ្លូវចំហៀងសម្រាប់ការបើកបរពេលយប់របស់អ្នក។
[ភាពធន់ខ្ពស់]
កម្រិតការពារទឹក IP68 មានថាមពលខ្លាំងក្នុងការទប់ទល់នឹងបរិស្ថានអាក្រក់ និងលក្ខខណ្ឌអាកាសធាតុ។ ផ្ទះអាលុយមីញ៉ូមមានគុណភាព និងរឹងមាំ បង្កើនល្បឿនការសាយភាយកំដៅយ៉ាងមានប្រសិទ្ធភាព និងរក្សាសីតុណ្ហភាពប្រកបដោយសុវត្ថិភាព ដើម្បីធានាបាននូវទិន្នផលពន្លឺមានស្ថេរភាព ក៏ដូចជាភាពធន់នៃពន្លឺ។ សន្យាជាមួយនឹងការធានា 1 ឆ្នាំ។



ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
| គំរូ | LT-CTD-49 |
| ពណ៌ | លឿង/ស |
| សម្ភារៈ | ផ្ទះអាលុយមីញ៉ូ Alloy Cast ងាប់ |
| ប្រភេទប្រភពពន្លឺ | អំពូល LED |
| វ៉ាត់ | 100W 200W 300W 400W 500W |
| ទំហំ | 12 "20" 30" 40" 52" |
| Lumens | 10000-50000LM |
| ទំងន់ធាតុ | 5,5 គីឡូក្រាម / ឈុត |
| រាង | ត្រង់ |
| រចនាប័ទ្ម | របារពន្លឺដឹកនាំក្រៅផ្លូវ |
| វ៉ុល | 12-24 វ៉ុល (DC) |
| សម្ភារៈម៉ោន | 304 ដែកអ៊ីណុក |
| សីតុណ្ហភាពពណ៌ | 6000k |
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | ពណ៌ |
| វិមាត្រកញ្ចប់ | ប្រវែង x ១៣ x ១២ ស |
| មុខតំណែង | កាងខាងមុខ, ដំបូលរថយន្ត, ក្រឡាចត្រង្គរថយន្ត, ប៊ូណេត |
| ជួរសីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -60°C~80°C |
| មុំធ្នឹម | ធ្នឹមបន្សំ |
| ការការពារការចូល | IP68 មិនជ្រាបទឹក។ |
| ប្រភពដើម | ក្វាងទុង ប្រទេសចិន |
| ការធានាពីអ្នកផលិត | 1 ឆ្នាំ។ |





