របារពន្លឺ LED ពន្លឺទឹកជំនន់ ជួរដេកពីរពណ៌បិទផ្លូវ ពន្លឺរបារបើកបរ
ការពិពណ៌នាផលិតផល
[ពន្លឺខ្ពស់សម្រាប់ការមើលឃើញច្បាស់]
អំពូល LED ប្រើបន្ទះសៀគ្វី LED ដែលមានគុណភាពខ្ពស់ 5W ជាមួយនឹងប្រសិទ្ធភាពពន្លឺរហូតដល់ 100LM/W ប្រសិទ្ធភាពពន្លឺខ្ពស់ និងអាយុកាលប្រើប្រាស់បានយូរ។ ប្រភេទពន្លឺទឹកជំនន់ អាចផ្តល់ពន្លឺបានឆ្ងាយ និងចម្ងាយឆ្ងាយ ធានាសុវត្ថិភាពក្នុងការបើកបររបស់អ្នក។ អ្នកទទួលបានអ្វីដែលអ្នកចំណាយសម្រាប់។
[ DT PLUG PORT SUPPORT ]
របារពន្លឺមានភ្ជាប់មកជាមួយច្រកដោត DT ស្តង់ដារសម្រាប់ការដំឡើងឧបករណ៍ប្តូរខ្សែសកលយ៉ាងងាយស្រួល (ដោតឌុយ និងខ្សែរភេទស្រីមិនត្រូវបានរាប់បញ្ចូលទេ) ការធានាក្រោយការលក់ 1 ឆ្នាំផ្តល់ឱ្យអ្នកនូវសេវាកម្មបន្ទាប់ពីការលក់ដ៏ល្អឥតខ្ចោះ។
[ កសាងរហូតដល់ចុងបំផុត]
របារពន្លឺរបស់យើងត្រូវបានផលិតឡើងជាមួយនឹងលំនៅដ្ឋានអាលុយមីញ៉ូមអាលុយមីញ៉ូមដែលមានគុណភាពខ្ពស់ ផ្តល់នូវភាពត្រជាក់ដ៏ល្អឥតខ្ចោះសម្រាប់អាយុកាលរហូតដល់ 50,000 ម៉ោង។ កញ្ចក់កុំព្យូទ័រដែលអាចបញ្ជូនពន្លឺបាន 99% បន្ទះកៅស៊ូការពារទឹក IP68 ខ្សែភ្លើងបិទជិត បច្ចេកទេស និងសម្ភារៈដែលប្រសើរឡើងទាំងនេះធ្វើឱ្យរបារពន្លឺ LED ដំណើរការយ៉ាងល្អឥតខ្ចោះនៅក្នុងគ្រប់លក្ខខណ្ឌអាកាសធាតុ រួមទាំងភ្លៀង ព្រិល និងសីតុណ្ហភាពខ្លាំង។
[ ការប្រើប្រាស់ច្រើនប្រភេទ ]
របារពន្លឺរបស់យើងអាចប្រើបានជាមួយរថយន្តបិទផ្លូវ 12V-24V ស្ទើរតែទាំងអស់ រួមទាំងរថយន្ត Jeeps 4x4 រថយន្ត រថយន្តដឹកទំនិញ ម៉ូតូ SUV រថយន្ត ATV និងទូក។


ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
| គំរូ | LT-CTD-59 |
| ពណ៌ | លឿង/ស |
| សម្ភារៈ | លំនៅឋាន អាលុយមីញ៉ូ ស្រោប |
| ប្រភេទប្រភពពន្លឺ | អំពូល LED |
| វ៉ាត់ | 40W 60W 100W 120W 160W 200W 210W 260W 280W |
| ទំហំ | 10" 13.5" 20" 24" 30" 40" 42" 50" 53" |
| Lumens | 8000-56000LM |
| ទំងន់ធាតុ | ៤.៥ គីឡូក្រាម / ឈុត |
| រាង | ត្រង់ |
| រចនាប័ទ្ម | របារពន្លឺដឹកនាំក្រៅផ្លូវ |
| វ៉ុល | 12-24 វ៉ុល (DC) |
| សម្ភារៈម៉ោន | 304 ដែកអ៊ីណុក |
| សីតុណ្ហភាពពណ៌ | 6000k |
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | ពណ៌ |
| វិមាត្រកញ្ចប់ | ប្រវែង x ១៣ x ១២ ស |
| មុខតំណែង | កាងខាងមុខ, ដំបូលរថយន្ត, ក្រឡាចត្រង្គរថយន្ត, ប៊ូណេត |
| ជួរសីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -60°C~80°C |
| មុំធ្នឹម | ធ្នឹមទឹកជំនន់ |
| ការការពារការចូល | IP68 មិនជ្រាបទឹក។ |
| ប្រភពដើម | ក្វាងទុង ប្រទេសចិន |
| ការធានាពីអ្នកផលិត | 1 ឆ្នាំ។ |






