Dviejų eilių LED šviesos juosta su DT jungties laidų komplektu, kombinuotu spindulio darbo žibintu sunkvežimiams, automobiliams, keturračiams, UTV ir valtims
PRODUKTŲ APRAŠYMAS


produktų parametras
| Produkto pavadinimas | Dviejų eilių LED šviesos juosta |
| Spalva | Geltona/balta |
| Medžiaga | AliuminisLydinio korpusas |
| Šviesos šaltinio tipas | LED |
| Galia | 100 W / 200 W / 300 W / 400 W / 500 W |
| Liumenys | 10 000 lm / 20 000 lm / 30 000 lm / 40 000 lm / 50 000 lm |
| Prekės svoris | 1,35 kg/vnt., 2,35 kg/vnt., 3,1 kg/vnt., 3,9 kg/vnt., 5,05 kg/vnt., |
| Stilius | Išjungta-kelias LED šviesos juosta |
| Įtampa | 12-24Voltai (nuolatinė srovė) |
| Tvirtinimo medžiaga | Aliuminis |
| Srovės stipris | 8.4A/ 16.7A/ 25A/ 33.4A/ 41.7A |
| Gamintojas | SPALVA |
| Modelis | |
| Pakuotės matmenys | 40 x 11 x 10 cm / 66 x 11 x 10 cm / 91,5 x 11 x 10 cm / 121 x 11 x 10 cm / 145 x 11 x 10 cm |
| Pozicija | Priekinis bamperis, automobilio stogas, A statramstis |
| Darbinės temperatūros diapazonas | -60°C~80°C |
| Spindulio kampas | Kombinuotas spindulys |
| Apsauga nuo įsiskverbimo | IP68 atsparumas vandeniui |
| Kilmė | Guangdongas, Kinija |
| Gamintojo garantija | 1 metai |





