Pod Led 5.5'' dengan Lampu Pemanduan Offroad 120W Kombo Spot Flood DRL
Mengenai item ini
【Kecerahan terbaik, Sesuai untuk luar jalan】Pod LED 5.5 inci dengan cip LED Luminus (30W/PCS*4), memancarkan pancaran cahaya kombo limpahan titik semula jadi yang kuat dengan output 10000 lumen, menambahkan banyak cahaya pada malam yang gelap.
【Pilihan berbilang mod】Lampu luar jalan mempunyai 4 mod berbilang pencahayaan: ①lampu utama putih, ②fungsi DRL kuning, ③fungsi DRL putih, ④lampu utama kuning apabila menggunakan penutup kuning. Lampu kuning meningkatkan keselamatan dalam cuaca hujan dan berkabus.
【Pemasangan mudah】Pod LED mempunyai reka bentuk pasang dan guna. Pakej termasuk: 2* pod LED, 2* penutup kuning, 2* penutup hitam, 1* abah-abah dawai, 1* Manual Pengguna dan aksesori lain yang diperlukan. Bar lampu pod LED LITU sangat bagus untuk digunakan sebagai lampu luar jalan, lampu pod, lampu parit dan lampu pemanduan. Sesuai untuk trak Jeep Wrangler, Motosikal, SUV ATV, TUV dan Luar Jalan.
【Kalis Air IP68】Mengguna pakai perumah aluminium tuangan acuan kalis air yang dinaik taraf dan teknologi pengedap canggih, lampu pacuan LITU mempunyai prestasi kalis air gred IP68 yang unggul. Selepas pelbagai ujian profesional, dengan prestasi kalis air dan hentakan yang luar biasa.
【Penyejukan Cekap Cemerlang】Dengan sink haba perumah aluminium penuh yang ditebalkan yang memaksimumkan luas permukaan untuk penyejukan yang cekap. Ini bukan sahaja meningkatkan prestasi tetapi juga memanjangkan jangka hayat sehingga lebih 50,000 jam yang mengagumkan.
【Sokongan LITU】 Di LITU, kami bersemangat tentang pencahayaan kereta dan berdedikasi untuk menyediakan produk berkualiti tinggi. Kami menyokong produk kami dengan jaminan perkhidmatan 1 tahun dan dalam masa 12 jam akan memberi maklum balas dalam talian. Apabila anda memilih LITU, anda boleh yakin bahawa anda mendapat yang terbaik dari segi kualiti dan perkhidmatan pelanggan.

Parameter produk
| Nama Produk | Lampu pod LED 5.5 inci |
| Warna | Putih (dengan DRL putih dan kuning) |
| Bahan | Perumahan Aloi Aluminium |
| Jenis Sumber Cahaya | LED |
| Watt | 120W |
| Lumen | 10,000lm |
| Berat Barang | 4.2 kg/set |
| Gaya | Lampu pod LED luar jalan |
| Voltan | 12-24 Volt (DC) |
| Bahan Pemasangan | Aluminium |
| Amperage | 10A |
| Pengilang | WARNA |
| Model | LT-FX40R |
| Dimensi Pakej | 48 x 24.5 x 17.5 sm |
| Kedudukan | Bampar hadapan, Bumbung kereta, Tiang A |
| Julat suhu operasi | -60°C~80°C |
| Sudut Rasuk | Rasuk kombo |
| Perlindungan Kemasukan | Kalis air IP68 |
| Asal | Guangdong, China |
| Waranti Pengilang | 1 Tahun |






