Bar Lampu LED 2PCS 20W 6Inch Banjir LED Pod Lampu Kabus Luar Jalan Kalis Air untuk Bot SUV ATV 4WD Lori Kereta
Mengenai item ini
【KECIL BELUM BERKUASA】 Lampu hebat sangat terang dalam bungkusan kecil. Menggunakan cip LED CREE berintensiti tinggi 10W, Pod LED rasuk kombo 3 inci memberikan Kecerahan 20W (2pcs* 10W) dan 2,000 Lumen. Lampu memotong habuk dan kabus seperti pisau untuk membolehkan anda melihat semuanya dengan jelas pada bila-bila masa, dan memastikan anda selamat di dalam dan di luar jalan.
【TEKNOLOGI LED】 Menampilkan lensa unik dengan reka bentuk permukaan biasan optik yang optimum dan struktur pengedaran cahaya yang canggih, lampu pod LED ini memancarkan pancaran yang sangat terang dan omni-directional. Sesuai untuk pencahayaan kawasan dan pemandangan, ia memberikan penyebaran cahaya yang tersebar dengan baik tanpa terlalu menonjol ke mata.
【STRUKTUR PEPEJAL】Lakui ujian yang ketat untuk memastikan ketahanan yang luar biasa terhadap unsur-unsur dan menyediakan perkhidmatan yang boleh dipercayai tanpa mengira keadaan cuaca. Pendakap pelekap tahan karat boleh laras membolehkan untuk mencapai sudut optimum yang anda perlukan, dan sink haba aloi aluminium memaksimumkan kawasan permukaan untuk penyejukan optimum. Jangka hayat lebih 50,000 jam.
【REKA BENTUK PADAT】Hanya 3" Lampu Mini LED Pod hampir boleh diletakkan di mana-mana, kecil tetapi cukup untuk menyalakan cahaya yang diingini untuk memberikan anda penglihatan yang sempurna. Serasi dengan hampir semua kenderaan 9-30v dan aplikasi lain, sesuai sebagai lampu kabus, lampu pemanduan, lampu tambahan, lampu kejar, lampu lampu offroad, lampu jalan raya, waktu siang dan lain-lain.
【PAKEJ & WARANTI】2* Pod LED 3 Inci, Pendakap Lekap Boleh Laras Keluli Tahan Karat dan Set Skru (JANGAN disertakan dengan abah-abah pendawaian). Yakinlah dengan jaminan Jaminan Kualiti 1 Tahun LITU, disokong oleh 24 pasukan sokongan dalam talian kami yang berdedikasi sedia membantu dengan sebarang pertanyaan atau bantuan yang anda perlukan.

Parameter produk
| Nama Produk | Lampu pod led mini 3 inci |
| warna | Putih atau kuning |
| bahan | aluminiumPerumahan Aloi |
| Jenis Sumber Cahaya | LED |
| Watt | 20W |
| Lumen | 2000lm |
| Berat Barang | 0.6 kg/set |
| Gaya | Lampu pod dipimpin luar jalan |
| Voltan | 9-36 Volt (DC) |
| Bahan Pelekap | 304 keluli tahan karat |
| Amperage | 1.6A |
| Pengeluar | WARNA |
| Model | LT-1905-2 |
| Dimensi Pakej | 10 x 10 x 10 cm setiap pcs |
| kedudukan | Bampar hadapan, Bumbung kereta, Tiang A, Lampu kabus, Lampu sisi |
| Julat suhu operasi | -60°C~80°C |
| Sudut Rasuk | Rasuk kombo |
| Perlindungan Ingress | kalis air IP68 |
| asal usul | Guangdong, China |
| Waranti Pengeluar | 1 Tahun |


