Lampu Pancaran Kombo LED Pod 6 Inci 120W Lampu Luar Jalan 12V 24V untuk Trak UTV ATV Bot Troli Treler
Mengenai item ini
【Cahaya Super Terang】Bar lampu LED 120W yang berkuasa, dengan cip LED Luminus berkualiti tinggi baris tunggal memancarkan cahaya putih 6000K yang terang dan cahaya kuning 3500K untuk menghilangkan kegelapan dan menjadikan perjalanan anda lebih selamat
【Rasuk Kombo Banjir Titik】Direka dengan 2 manik lampu sorot di tengah dan 2 manik lampu sorot di kedua-dua belah sisi, menggabungkan rasuk lampu sorot dan lampu sorot dengan sempurna, memancarkan liputan cahaya yang lebih luas dan lebih jauh untuk membersihkan kegelapan dan potensi bahaya, meningkatkan keselamatan pemanduan anda. Berfungsi dengan baik sebagai lampu kabus, lampu sisi, lampu pemanduan, lampu tambahan dll.
【Prestasi Cemerlang】Diperbuat daripada profil aluminium ukiran ketepatan CNC tahan kakisan boleh meningkatkan keupayaan pelesapan haba, memanjangkan jangka hayat dengan berkesan sehingga lebih 50,000 jam.
【Aplikasi Luas】Dengan pendakap pelekap boleh laras, mudah dipasang pada kenderaan Luar Jalan 12-24V anda, trak, traktor, luar jalan, jip, pikap, SUV, ATV, UTV, kereta golf. Sesuai untuk bot memancing, bot pontun, kapal layar, bot layar, rumah bot, bot dayung, bot kayuh untuk penggemar memancing malam.
【Pakej termasuk】2PCS Lampu Pod LED 120W dan Pendakap Pemasangan

Parameter produk
| Model | LT-CTR4 |
| Warna | Kuning/Putih |
| Bahan | Perumahan Aloi Aluminium CNC |
| Jenis Sumber Cahaya | LED |
| Watt | 120W |
| Saiz | 6 inci |
| Lumen | 12000LM |
| Berat Barang | 3.5 kg/set |
| Bentuk | Lurus |
| Gaya | Bar lampu LED luar jalan |
| Voltan | 12-24 Volt (DC) |
| Bahan Pemasangan | Keluli tahan karat 304 |
| Suhu Warna | 6000k/3500K |
| Pengilang | WARNA |
| Dimensi | 14.5*6.1*4.5 sm |
| Kedudukan | Bampar hadapan, Bumbung kereta, Gril kereta, Bonet |
| Julat suhu operasi | -60°C~80°C |
| Sudut Rasuk | Rasuk kombo |
| Perlindungan Kemasukan | Kalis air IP68 |
| Asal | Guangdong, China |
| Waranti Pengilang | 1 Tahun |






