Lampu Kabus Pemanduan LED Motosikal 10W 2" Sorotan Aux untuk Jeep E-Bike Traktor Pikap ATV UTV SUV Bot
Mengenai item ini
【Lampu Memandu Motosikal】Lampu memandu motosikal LED 10W 1000lm dilengkapi dengan satu cip LED OSRAM intensiti tinggi 10 watt, kanta PC dengan transmisi cahaya tinggi, cawan pantulan tersuai yang menguatkan keamatan pancaran cahaya, dan jarak unjuran maksimum boleh sehingga 80m. Gunakan putih 6000K sebagai lampu memandu, lampu kuning yang boleh menembusi hujan dan kabus, menjadikan pemanduan anda lebih selesa.
【Prestasi tinggi】Perumah aluminium tuangan mati yang dipasang pada lampu sorot motosikal ini boleh menahan persekitaran yang keras, dengan kekuatan dan ketahanan. Pad getah kalis air boleh menutup cahaya sepenuhnya, dinilai IP67 untuk kalis air, kalis habuk, kalis hentakan dan tahan kakisan, dan sesuai untuk persekitaran yang keras boleh digunakan lebih 50,000 jam.
【Aplikasi Meluas】Diameter sekitar 2", aksesori pelekap boleh laras, lampu sorot motosikal LED boleh dilaraskan kepada kira-kira 90 darjah, ia memudahkan untuk menukar arah pancaran. Saiz kecil tetapi terang tinggi, ia sesuai untuk lampu tambahan LED.
【Aplikasi Universal】Lampu LED motosikal sesuai untuk semua kenderaan dengan DC 9-30V. Ia boleh digunakan secara meluas untuk kebanyakan gaya motosikal dan kenderaan (untuk Off Road, SUV, ATV, UTV, Trak), Marin, Bot dll, atau dihiasi di taman, halaman.
【Khidmat Pelanggan Profesional】Kami dilengkapi dengan pasukan juruteknik profesional dan pasukan khidmat pelanggan, Kami akan cuba sedaya upaya untuk membantu anda; Kami juga menawarkan jaminan 12 bulan, jika anda mempunyai sebarang masalah, sila hubungi kami, pasukan kami akan melakukan yang terbaik untuk anda.

Parameter produk
| Nama Produk | Lampu pod mini led 2 inci |
| Warna | Putih atau kuning |
| Bahan | Perumahan Aloi Aluminium |
| Jenis Sumber Cahaya | LED |
| Watt | 10W |
| Lumen | 1000lm |
| Berat Barang | 0.35 kg/pcs |
| Gaya | Lampu pod LED luar jalan |
| Voltan | 9-36 Volt (DC) |
| Bahan Pemasangan | Perumahan Aloi Aluminium |
| Amperage | 0.8A |
| Pengilang | WARNA |
| Model | LT-43 |
| Dimensi Pakej | 12.5 x 10.5 x 7.5 cm setiap keping |
| Kedudukan | Bampar hadapan, Bumbung kereta, Tiang A, Lampu kabus, Lampu sisi |
| Julat suhu operasi | -60°C~80°C |
| Sudut Rasuk | Rasuk titik |
| Perlindungan Kemasukan | Kalis air IP68 |
| Asal | Guangdong, China |
| Waranti Pengilang | 1 Tahun |


