SUV UTV ATV Trak Offroad 4x4 Bot Bantu Kombo Rasuk Baris Tunggal Lampu LED Bar
Mengenai item ini
【PRESTASI & GAYA】Memberikan prestasi pancaran yang luar biasa, suhu warna 6,000K dengan pencahayaan cemerlang yang memanjang sehingga 1000m. Gabungan pancaran titik dan pancaran banjir yang sesuai memberikan anda jarak penyinaran yang jauh dan kawasan pandangan yang luas. Menggunakan cip LED berkuasa tinggi dan reka bentuk baris tunggal pancaran kombo, ia memberikan penglihatan yang mencukupi untuk tindak balas yang lebih pantas. Bar lampu LED direka bentuk dengan gaya yang dapat menahan keadaan luar jalan dan cuaca yang paling sukar.
【KEKALANGAN】Reka bentuk satu bahagian yang diperbuat daripada aluminium padu, penyingkiran sink haba yang optimum, permukaan licin untuk mengurangkan bunyi angin, penarafan perlindungan kemasukan unggul IP68 untuk perlindungan terhadap unsur habuk dan air bertekanan tinggi, ketahanan perlanggaran yang lasak untuk menahan bahaya pemanduan luar jalan yang agresif, kanta PC tahan kerosakan dan calar.
【KENDALIAN PEMASANGAN SISI】Kendal pemasangan yang kukuh boleh memasang palang lampu dengan kukuh. Kalis gempa bumi apabila melalui rupa bumi yang lasak.
【DIREKA UNTUK LUAR】 Bar lampu LED voltan kerja 9-30V DC (12-24V untuk Kenderaan) direka untuk kereta, jip, trak, basikal, bot, basikal lasak, ATV, UTV dan semua peminat aktiviti luar yang lain.

Parameter produk
| Model | LT-CTD-57 |
| Warna | Kuning/Putih (dengan DRL merah) |
| Bahan | Perumahan Aloi Aluminium Die-cast |
| Jenis Sumber Cahaya | LED |
| Watt | 30W 50W 100W 130W 150W 200W 250W |
| Saiz | 8" 12" 22" 28" 32" 42" 52" |
| Lumen | 3000-25000lm |
| Berat Barang | 4.5 kg/set |
| Bentuk | Lurus |
| Gaya | Bar lampu LED luar jalan |
| Voltan | 12-24 Volt (DC) |
| Bahan Pemasangan | Keluli tahan karat 304 |
| Suhu Warna | 6000k |
| Pengilang | WARNA |
| Dimensi Pakej | panjang x 12 x 12 cm |
| Kedudukan | Bampar hadapan, Bumbung kereta, Gril kereta, Bonet |
| Julat suhu operasi | -60°C~80°C |
| Sudut Rasuk | Rasuk kombo |
| Perlindungan Kemasukan | Kalis air IP68 |
| Asal | Guangdong, China |
| Waranti Pengilang | 1 Tahun |



