Lampu Kabus Rasuk Kombo LED Bulat Kuning Sesuai Untuk Tacoma Tundra 4Runner Toyota Wrangler Jimny
Mengenai item ini
【Kesesuaian】Lampu kabus LITU 3 inci 46w. Lampu kabus ini serasi dengan Jeep, Toyota, Nissan, Lexus, Suzuki, Mitsubishi, Honda, Land Rover dll.
【Kualiti Tinggi】Lampu kabus diperbuat daripada kanta PC yang kukuh & perumah aloi aluminium. Lampu kabus kami dibina untuk tahan lama, cerah untuk tahun-tahun akan datang, dan memberikan output cahaya yang seragam. Ia merupakan pemasangan lampu kabus LED keselamatan yang sempurna untuk kenderaan anda.
【KALI AIR IP67】Seluruh badan lampu kabus LED diperbuat daripada kalis air. Jangan risau tentang hujan lebat, salji rendaman atau habuk.
【Pemasangan tanpa kerosakan】Pemasangan satu ke satu lubang asal untuk penggantian langsung lampu kabus stok. Dilengkapi dengan semua perkakasan yang diperlukan termasuk skru pelaras.
【Tingkatkan Keselamatan Pemanduan】Lampu kabus mempunyai kuasa penembusan yang kuat supaya pemandu dapat melihat kereta atau pejalan kaki dari arah hadapan dengan cepat pada hari-hari berkabus, hujan atau berdebu yang kurang jelas. 100% Kepuasan - Jika terdapat sebarang masalah, hubungi kami. Perkhidmatan selepas jualan 100% kepuasan.
【Aplikasi Luas】Boleh digunakan secara meluas sebagai lampu tambahan seperti lampu pemanduan LED, lampu kabus LED, lampu offroad untuk motosikal, basikal, motosikal kotoran SUV, ATV, Trak, Jip, Bot, Traktor, Forklift dll.

Parameter produk
| Nama Produk | Lampu kabus led 3 inci |
| Warna | Kuning |
| Bahan | Perumahan Aloi Aluminium CNC |
| Jenis Sumber Cahaya | LED |
| Watt | 46W |
| Lumen | 4600lm |
| Berat Barang | 1.8 kg/set |
| Gaya | Lampu kabus LED luar jalan |
| Voltan | 12-24 Volt (DC) |
| Bahan Pemasangan | Keluli tahan karat 304 |
| Amperage | 3.8A |
| Pengilang | WARNA |
| Model | LT-103FT/FP |
| Dimensi Pakej | 30 x 21 x 12 sm |
| Kedudukan | Lampu kabus |
| Julat suhu operasi | -60°C~80°C |
| Sudut Rasuk | Rasuk kombo |
| Perlindungan Kemasukan | Kalis air IP68 |
| Asal | Guangdong, China |
| Waranti Pengilang | 1 Tahun |


