Dubbele rij LED-lichtbalk IP68 waterdichte offroad-lichtbalk voor Ford Tacoma Jeep Wrangler
PRODUCTBESCHRIJVING
[VERTROUWD HYPERHELDER]
Gebruikt hoogwaardige Osram P8/5W led-chips, met een maximaal vermogen van één lamp tot 500W. Beschikt over een betrouwbare, ultraheldere, hoge intensiteit en stabiele lichtopbrengst. Verbetert de rijveiligheid met een helderder, breder en groter zichtveld. De levensduur bedraagt meer dan 50.000 uur.
[INDIRECT LICHTBRONONTWERP]
Maakt gebruik van geavanceerde optische technologie met een speciale indirecte lichtbronstructuur om de schittering, veroorzaakt door het directe licht van de lampkraal, aanzienlijk te verminderen. Het door de LED uitgezonden licht kan volledig of grotendeels op de reflector worden gestraald, vervolgens langs een ontworpen pad worden gereflecteerd en op een specifiek gebied worden geprojecteerd. Dit zorgt voor een zeer hoge lichtbenutting en een hoog lichteffect.
[PERFECTE SPOT-OVERSTROMINGSCOMBO]
Combineer superspotlicht in het midden en breedlicht aan beide zijkanten. Zo krijgt u zowel een krachtige spot voor een grotere afstand als een felle breedlicht voor een grotere afstand. Maak alle duisternis aan de voorkant en op zijwegen ongedaan voor uw nachtelijke ritten.
[PREMIUM DUURZAAMHEID]
IP68 waterdicht, krachtig genoeg om alle zware omstandigheden en weersomstandigheden te weerstaan. De solide, hoogwaardige aluminium behuizing versnelt de warmteafvoer en handhaaft een veilige temperatuur voor een stabiele lichtopbrengst en duurzaamheid. Met 1 jaar garantie.



producten Parameter
| Model | LT-CTD-49 |
| Kleur | Geel/Wit |
| Materiaal | Behuizing van gegoten aluminiumlegering |
| Lichtbrontype | LED |
| Vermogen | 100W 200W 300W 400W 500W |
| Maat | 12" 20" 30" 40" 52" |
| Lumen | 10000-50000LM |
| Artikelgewicht | 5,5 kg/set |
| Vorm | Direct |
| Stijl | Offroad led-lichtbalk |
| Spanning | 12-24 Volt (DC) |
| Montagemateriaal | 304 roestvrij staal |
| Kleurtemperatuur | 6000k |
| Fabrikant | KLEUR |
| Pakket afmetingen | Lengte x 13 x 12 cm |
| Positie | Voorbumper, Autodak, Autogrille, Motorkap |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -60°C~80°C |
| Stralingshoek | Combinatiebalk |
| Bescherming tegen binnendringing | IP68 waterdicht |
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |





