LED-lichtbalk 2 stuks 20W 6 inch Flood LED-pods Offroad mistlamp waterdicht voor boot SUV ATV 4WD auto vrachtwagen
Over dit item
【KLEIN MAAR KRACHTIG】 Fantastische, superheldere lampen in een klein formaat. De 3 inch gecombineerde LED-pods maken gebruik van 10W CREE LED-chips met hoge intensiteit en leveren een helderheid van 20W (2 stuks van 10W) en 2000 lumen. De lampen snijden als een mes door stof en mist, zodat u altijd alles helder kunt zien en veilig bent, zowel op de weg als off-road.
【LED-TECHNOLOGIE】 Dankzij een unieke lens met een optimaal optisch brekend oppervlakteontwerp en een geavanceerde lichtverdelingsstructuur, stralen deze LED-podlampen een intens heldere en omnidirectionele lichtbundel uit. Ideaal voor gebieds- en scèneverlichting, zorgen ze voor een goed verdeelde lichtverdeling zonder de ogen te overbelasten.
【SOLIDE STRUCTUUR】Ondergaat strenge tests om uitzonderlijke weerstand tegen de elementen te garanderen en betrouwbare service te bieden, ongeacht de weersomstandigheden. Verstelbare roestvrijstalen montagebeugels zorgen voor de optimale hoek die u nodig hebt, en aluminium koellichamen maximaliseren het oppervlak voor optimale koeling. Levensduur van meer dan 50.000 uur.
【COMPACT ONTWERP】De 3" Mini LED Pods-lamp kan bijna overal worden geplaatst. Klein, maar groot genoeg om het gewenste licht te laten schijnen voor perfect zicht. Compatibel met bijna alle 9-30V-voertuigen en andere toepassingen, perfect als mistlampen, rijverlichting, extra verlichting, achtervolgingsverlichting, offroad-verlichting, slootverlichting, scèneverlichting, stofverlichting, dagrijverlichting, enz.
【VERPAKKING & GARANTIE】2* 3 inch LED-pods, verstelbare montagebeugels van roestvrij staal en schroevenset (wordt NIET geleverd met kabelboom). U kunt erop vertrouwen dat LITU 1 jaar kwaliteitsgarantie biedt, ondersteund door ons toegewijde 24-uurs online supportteam dat klaar staat om u te helpen met al uw vragen of assistentie.

producten Parameter
| Productnaam | 3 inch mini led-podlamp |
| Kleur | Wit of geel |
| Materiaal | AluminiumLegering behuizing |
| Lichtbrontype | LED |
| Vermogen | 20W |
| Lumen | 2000lm |
| Artikelgewicht | 0,6 kg/set |
| Stijl | Off-road led-podlamp |
| Spanning | 9-36 Volt (DC) |
| Montagemateriaal | 304 roestvrij staal |
| Amperage | 1.6A |
| Fabrikant | KLEUR |
| Model | LT-1905-2 |
| Pakket afmetingen | 10 x 10 x 10 cm per stuk |
| Positie | Voorbumper, Autodak, A-stijl, Mistlamp, Zijlamp |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -60°C~80°C |
| Stralingshoek | Combinatiebalk |
| Bescherming tegen binnendringing | IP68 waterdicht |
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |


