Aanpassing LED-spot voor offroadvoertuigen, dakverlichting, vrachtwagen, ATV/UTV, pick-up, accessoires, LED-lichtbalk
PRODUCTBESCHRIJVING
【HELDERE STRAAL VOOR GOED ZICHT】 De juiste combinatie van spotbundels en breedstralende bundels zorgt voor een groot bestralingsbereik en een breed gezichtsveld.
【BETERE WARMTEAFVOER】Hoogwaardige warmtegeleidende siliconengel in combinatie met een opnieuw ontworpen behuizing van aluminiumlegering zorgt voor een superieur koeleffect en een lange levensduur.
【HOGE BESCHERMINGSPRESTATIES】 IP67 waterdichtheid, 100% stof- en waterdicht tot 1 meter diepte gedurende 30 minuten. De roestvrijstalen montagebeugels zijn roestvrij en corrosiebestendig.
【VERSTELBARE MONTAGEBEUGEL】Dankzij de verstelbare montagebeugel kan de werklamp tot ongeveer 45 graden worden gekanteld, waardoor de richting van de lichtbundel gemakkelijker te veranderen is. De lamp kan na montage van het accessoire worden verschoven. Breed toepassingsgebied: De werklamp is compatibel met vrijwel alle Jeeps, 4x4's, vrachtwagens, motoren, SUV's, ATV's, auto's, boten, enz. Veelzijdig gebruik binnen en buiten: tuinverlichting, achtertuinverlichting, achteruitrijverlichting, offroadverlichting, bouwverlichting en meer.
【SPANNING】 9-30V DC
【PASVORM】 Universele pasvorm
【SUPERHELDERHEID】 Combinatiebundel met drievoudige rij en ingebouwde reflector in het midden voor extreem hoge lichtopbrengst.
【HOGE PRESTATIES】 IP67 waterdichtheid, efficiënte koeling, behuizing van gegoten aluminiumlegering, levensduur van meer dan 30.000 uur

productparameters
| Model | LT-GR40 |
| Kleur | Geel/wit (met amberkleurige dagrijverlichting) |
| Materiaal | Behuizing van gegoten aluminiumlegering |
| Type lichtbron | LED |
| Wattage | 400IN 440W 480W |
| Maat | 42" 50" 52" |
| Lumen | 40000-48000lm |
| Gewicht van het artikel | 6,58/8,58 kg/set |
| Vorm | Direct |
| Stijl | Uit-weg geleidlichtbar |
| Spanning | 12-24Volt (gelijkstroom) |
| Montagemateriaal | 304 roestvrij staal |
| Kleurtemperatuur | 6000k |
| Fabrikant | KLEUR |
| Verpakkingsafmetingen | 134/160X 17.5X 16.5 cm |
| Positie | Autodak |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -60°C~80°C |
| Straalhoek | Spot beam |
| Bescherming tegen indringing | IP68 waterdicht |
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |





